Published On: 20 Maj, 2016

Si e kishte emrin Nard Ndoka para se ta ndryshonte (FOTO)

Deputeti dhe kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka rezulton se ka ndryshuar emrin.

Në formularin e vetë deklarimit në kuadër të zbatimit të ligjit të dekriminalizimit, Ndoka ka deklaruar se më parë quhej: Mark Ndokaj.

Por, kreu i PDK-së nuk jep shpjegime se kur e ka ndryshuar emrin.

Ndoka para se të zgjidhej deputet ka kryer funksionin e kreu të Bashkisë së Vaut të Dejës.

ndoka

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...