Published On: 5 Mars, 2016

Shyhrete ma mirë ndrroje emrin, bëje: SHAHADETE!!!?

 

Opinioni publik duket i shokuar me njoftimin se këngëtarja e muzikës popullore dhe për shumë vite si një këngëtaret e muzikës atdhetare, Shyhrete Behluli do të këndojë në duet me këngëtarin Gold Ag, i njohur për mbështetje të radikalizmit islamik.
Gazetari Xhevat Rexhaj është shprehur gati i revoltuar lidhur me këtë. “Një këngëtare si Shyhrete Behluli, që e ul çmimin e saj me këndue duet me një bandit që shan Gjergj Kastriotin e Nanën Terezë, qysh e ka emnin e pis… Gold aaa, asht ma shumë se turp. Phiiiii marre Shyhrete apo tash me të thanë me emën të ri: SHAHADETE!!!? PHUUUU breee!”, shprehet Rexhaj. Shqiptari.eu

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Gezim Gradica thotë:

  Po kjo eshte fundi I botes.
  Qysh more ju ben zemra e ju thote truri me ule figurat me te medha shqiptare,qe e gjithe bota krenohet.
  Ju qe nuk krenoheni me GJERGJ KASTRIOTIN dhe me Nene Terezen ju hupte fara, se nuk jeni shqiptare ju,jeni plehera te kombit shqiptar,jashteqitje.
  Shkoni dhe jetoni diku ne Arabisht,se ai eshte atdheun juaj.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...