Published On: 3 Qershor, 2016

Shukriu është lule në krahasim me pamjet e fëlliqura në zyrën e Tahirit

Shukriu është lule në krahasim me pamjet e fëlliqura në zyrën e Tahirit

Ish kryeministri i vendit Sali Berisha ka reaguar në rrjetin e tij social, pas kallëzimit që Ministria e Brendshme dorëzoi në prokurori, për të zbuluar personin që kishte vendosur një pajisje përgjimi në zyrën e ministrit Tahiri.

Sipas Berishës denoncimi i rradhës ka ardhur nga një “oficer dixhital”.

Sipas informacionit të publikuar nga Berisha, “pamjet e filmuara në zyrën e ministrit janë aq të fëlliqura saqë Xhelili i bashkisë duket lule”.

“Oficeri dixhital informon: -Saje qorri dergoi sot ne prokurori pasi per 1 jave rrjesht fshiu dhe manipuloi te gjithe videot e rregjistruara ne “Çimken” qe i kishin vendosur ne zyre. Me kete rast i bej thirrje prokurorit te pergjithshem te kontraktoje per ekspertize kompanine me te fuqishme te fushes per te rikuperuar te gjithe pamjet e regjistruara ne zyren e Saje qorrit, te cilat do t’u provonje shqiptareve serine e skandaleve ne zyren e tij, disa prej te cilave sipas oficerit dixhital jane aq te felliqura saqe Xhelili i bashkise duket lule ne krahasim me histerikun e ministrise! Sb”- shkruan Berisha në faqen e tij në “Facebook”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...