Published On: 25 Shkurt, 2016

Shtohen protestuësit në sheshin “Skënderbeu” dhe “Ibrahim Rugova”

Në natën e tretë të protestës së opozitës në sheshin “Skëndërbeu” dhe “Ibrahim Rugova”, vërehet një prezencë më e madhe e protestuesve.

Përkundër të ftohtit, thirrjet e vazhdueshme të opozitës kanë ndikuar në sensibilizimin e njerëzve për të mbështetur protestën e tyre kundër Hashim Thaçit president.

Opozita ka ftuar qytetarët që nesër nga ora 10:00 të mblidhen mu tek sheshet ku janë vendosur tendat në mënyrë që të protestojnë gjatë seancës së nesërme për zgjedhjen e presidentit të ri, që do të fillojë nga ora 11:00. /KosovaPress/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...