Published On: 9 Janar, 2016

Shtohen forcat e policisë

  • Forca të shumta policore janë duke u pozicionuar pranë objekteve të Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës.

Kur ka mbetur edhe një orë deri te fillimi i protestës së opozitës, në kryeqytet vërehet prani e madhe e forcave policore.

Aty është edhe Njësia Speciale. Kurse tashmë kanë arritur edhe protestuesit e parë nga komunat e tjera./telegrafi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...