Published On: 8 Qershor, 2016

Shtëpia ku kanë ndodhur 6 vrasje shitet për 850 mijë dollarë! (Foto)

Një burrë në Nju-Jork ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij, duke thënë se është e madhe me pesë dhoma gjumi, katër banje, një garazh për makinë. Por ai ka lënë pa përmendur se aty ka ndodhur një vrasje makabre.

Sipas njoftimit për shitjen e shtëpisë, pronari i shtëpisë ka kërkuar 850 mijë dollarë.

Ndërkohë, vrasja që e bëri të famshme këtë shtëpi ka ndodhur më 13 nëntor 1974. Aty mbetën të vrarë nëna, babai dhe katër motrat e vëllezërit e Ronald DeFeo.

  Sipas “New York Daily”, viktimat u gjetën të vdekur në shtretërit e tyre, përcjell Shekulli.

Vrasësi ishte pikërisht pjesëtari i kësaj familje, Ronald DeFeo, i cili deklaroi se “ishin disa zëra në shtëpi që e bënë të vriste të dashurit e tij”.

Gjykata në Nju-Jork e dënoi atë për gjashtë vrasjet, si dhe bëhet e ditur se gjatë një seance u mor vendimi që të dalë në liri me kusht në qershor të 2017-s.

 

shtepites3-1 (2)shtepitttttt

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...