Published On: 16 Janar, 2016

Shtëpia e FAIK KONICËS sot

Fytyra e një shteti dhe e një kombi duket nga mirëmbajtja e pasurive kombëtare të atyre që e shkrin jetën për atdhe.

 

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...