Published On: 12 Shkurt, 2016

Shtatë lojtarët që ia panë hairin largimit nga Arsenali (Foto)

  • Arsenali njihet si një prej skuadrave që prodhon lojtarë shumë të mirë, por ata largohen shkaku që në 10 vitet e fundit ka fituar pak.

Arsene Wenger njihet si trajner që prodhon lojtarë të mirë dhe u jep rastin të rinjve.

Në vitet e fundit shumë lojtarë janë rritur nën drejtimin e tij, por pas një kohe u desh të ‘tradhtonin’ francezin për të fituar më shumë trofe, por edhe hapësira.

Më poshtë mund t’i shihni lojtarët që pas ikjes fituan në skuadrat e tjera. Disa fituan trofe, e disa minuta. /Telegrafi/

Thierry Henry


Cesc Fabregas

Benik Afobe

Oguzhan Ozyakup

Havard Nordtveit

Ashley Cole

Robin van Persie

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...