Published On: 20 Mars, 2016

Shqiptari shquar që ushtroi djalin e ish-presidentit Regan

Rikujtojmë aktorin dhe mjeshtrin e famshëm të arteve marciale, Piter Malota, që ushtroi djalin e ish-presidentit Regan, aktorin e shquar Zhan Klod Van Dam, mikun e tij të madh.

petermalota mevandamin

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...