Published On: 25 Prill, 2017

Shqiptari së bashku me Messin në formacionin e javës në La Liga (Foto)

La Liga ka publikuar formacionin më të mirë të javës së 33-të

Betis është skuadra që ka më së shumti lojtarë në formacionin e javës të La Ligas tre, ku pjesë e tij është edhe shqiptari Riza Durmisi.

Leo Messi dhe Ivan Rakitic janë nga Barcelona, pas golave të tyre në El Clasico ndaj Real Madridit, që nuk ka asnjë futbollist. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...