Published On: 28 Tetor, 2016

Shqiptari që mahniti jurinë e The Voice në Gjermani-Video

Shpresim Ahmeti quhet djali i cili arriti të kthente të pestë anëtarët e jurisë në konkursin e talenteve The Voice në Gjermani. Ai është një student shqiptar që studion aty.

Mbrëmjen e djeshme, i riu ka dalë në skenën e shfaqen së tretë të sezonit të gjashtë të “The Voice of Germany” dhe ka mahnitur jurinë e publikun me zërin e tij.

Talenti i 18-vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkruar për “zërin e tij brilant”.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...