Published On: 14 Shtator, 2016

Shqiptari përdhunon adoleshenten në banjën e diskos, shoqet e filmojnë

Një shqiptar po përballet me akuzën e përdhunimit të një adoleshenteje në Itali. Ngjarja ka ndodhur në një diskotekë në Rimini. Mediat italiane raportojnë se një vajzë 17­vjeçare ka rënë pre e përdhunimit të një shqiptari.

Ata kanë qenë në një lokal nate në Rimini. Nuk njiheshin më parë, u njohëm pikërisht atë natë në disko. Vajza ishte në shoqërinë e disa mikeshave të saj, me të cilat po kalonin mbrëmjen e së shtunës dhe kishin konsumuar pije alkoolike.

Në një moment, shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur përfitoi nga gjendja e vajzës, e tërhoqi në banjën e lokalit dhe e përdhunoi. Shoqet e ndoqën vajzën nga pas me celular në dorë dhe duke menduar se ishte një lojë ajo që po ndodhte dhe jo dhunë seksuale, e filmuan gjithçka dhe e postojnë në WhatsApp. Pamjet e filmuara nuk tregojnë fytyrën e vajzës, por kjo e fundit kur pa gjithë sa ishte filmuar, kuptoi se ishte përdhunuar dhe bëri denoncimin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...