Published On: 21 Shtator, 2016

Shqiptari i thyen hundën policit italian

Një shqiptar është nën hetim në Itali pasi akuzohet se ka goditur një efektiv të forcave të rendit atje dhe i ka thyer hundën. Bëhet fjalë për 22-vjeçarin me iniciale H.E., me banim në Cogorno, raportojnë mediat lokale, shkruan Syri.net.

Mëngjesin e sotëm, përfunduan hetimet që morën udhë nga denoncim i një efektivi pranë “Scuola Telecomunicazioni Interforze” në Chiavari.

Efektivi ka thënë se në 9 nëntor, teksa ndodhej në diskotekën “Skipper” në Chiavari, është goditur në fytyrë me një gotë pa një motiv nga një i huaj që më pas u largua me shpejtësi nga diskoteka.

Italiani është mjekuar në spital dhe nga mjekët i është dhënë një prognozë shërimi 30 ditore për “thyerje të kockave të septumit të hundës”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...