Published On: 24 Tetor, 2016

Shqiptari i lë më gojë hapur yjet e Bayern Munich (Video)

Zhongleri shqiptar Fabian Duro, ka dhuruara show para lojtarëve të Bayern Munich.

Duro i veshur me fanella të Bayern Munich gjatë stërvitjes ka treguar disa nga lëvizjet e tij me top që shumë pak njerëz mund t;i bëjnë.

Lëvizjet e tij shtangë disa herë lojtarët e Bayern që në fund i dhuruar duartrokitje.

Video e Duros është postuar nga klubi bavarez në rrjetet sociale.

“Sot kam bërë shfaqe për ekipin e Bajernit para stërvitjes. Dita më e bukur e jetës time padyshim. U prezantova nga Ancelotti për ekipin e Bajernit dhe të gjithë lojtarët më përqafuan dhe duartrokitën, mora dhe disa dhurata, kam shumë video dhe foto që do postohen në të ardhmen”, shkruan shqiptari nga Kruja. /Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...