Published On: 1 Prill, 2016

Shqiptari gjen armë në tokën e blerë nga serbi

Një shqiptar ka raportuar dje se derisa ishte duke gërmuar në pronën e tij në Lagjen Dardania në Pejë , të cilën e kishte blerë nga një serb, ka gjetur disa armë dhe municion.

Policia ka njoftuar në raportin për media se njësitet policore kanë gjetur në vendin e ngjarjes dy pushkë gjysmë automatike, dy pushkë M-48 dhe municion.

 Municioni dhe armët e gjetura, pasi janë gjetur nga Policia, janë konfiskuar.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...