Published On: 13 Prill, 2016

Shqiptarët pa bukë, djali i Ramës poza me syze 60 mijë dollarëshe (Foto)

Gregor Rama, djali i madh i kryeministrit shqiptar shfaqet në një foto të postuar në profilin e tij në facebook, shumë klas.

Të paktën kështu shkruajnë të njohur, miq, real dhe virtual, poshtë fotos së tij.

Gregu, foton e ka postuar vetë bashkë me një shënim, ku shkruan, pikërisht kështu: “Dikush më pyeti nëse të njihja ty. Një milion kujtime kaluan në mendjen time, por pastaj thjesht buzëqesha dhe thashë që m’u desh të të njihja”.

Me një cigare teksa rreket për ta ndezur, nuk kishte se si të shkruante ndryshe.

Ajo që bie aq shumë në sy, nuk është cigarja dhe sigurisht as statusi i tij, por janë syzet shumë të shtrenjta të markës “Maybach”, të cilat kushtojnë 60 mijë dollarë.

greguNikola-Gruevski-ocila-za-sonce-860x619mayy

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...