Published On: 18 Mars, 2016

Shqiptarët me shpejtësi, humbin jetën në një aksident tragjik në Itali

  • Dy shqiptarë humbën jetën në një aksident tragjik në Itali, të ndodhur rreth mesditës.

Endrit Cena 30 vjeç, i martuar dhe baba i dy vajzave, si dhe Rudolf Zefi e 33 vjeç vdiqën në vend, pasi makina e tyre “Saab” u përplas me një pemë në Casilina.

Ata udhëtonin me shpejtësi tej normave të lejuara, teksa ka dalë nga rruga dhe është përplasur me pemën duke i marrë jetën dy shqiptarëve. Është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për të nxjerrë trupat e dy shqiptarëve nga makina.

Endrit Cena

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...