Published On: 16 Qershor, 2016

“Shqiptarët japin gjithçka për fanellën e tyre”

Patrice Evra ka lavdëruar shpirtin luftarak të Kombëtares shqiptare pas fitores prej 2:0 ndaj Shqipërisë

“Ne dinim se ishte një skuadër e vështirë. Nuk e di pse dikush mendonte se do ta kishim të lehtë ndaj tyre.”

Ata japin gjithçka për fanellën e tyre dhe japin shpirtin në fushën e lojës”, ka thënë Evra për SuperSport.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...