Published On: 7 Korrik, 2016

Shqiptarët hakmerren për vrasjen e Almirit

Rreth 20 shqiptarë të armatosur me thika dhe boksa të hekurit kanë sulmuar vëllain e atij që shkeli Almirin.

Sulmi thuhet që është bërë ndaj vëllait të sllavo-maqedonit që e shkeli Almirin. Viktima është duke u trajtuar në spital.

“Kam pesë prerje të thella me thika dhe vazhdimisht jam goditur me objekte të forta. Kundër njërit nga sulmuesit nuk është ngirtur as akuzë derisa ende ka protesta kundër vëllaut që shqiptarët e quajnë terrorist”, ka thënë Boban, vëllai i personit që akuzohet se e ka shkel me qëllim djalin 4 vjeçar, Almirin.

hak

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...