Published On: 17 Korrik, 2016

Shqiptarët e zhgënjyer pyesin: A ka ndonjë patriot këtu përveç Kreshnik Spahiut?

Shqiptaret e kane kuptuar tashme se i vetmi politikan “shqiptar” ne vend eshte kryetari i Aleances Kuqezi, Kreshnik Spahiu.

Arsyet rreth kesaj i jep faqja “Lolita” ne Facebook, e cila e tregon shume qarte kete fakt.

“Hap fb lexon gjithandej vellezerit shqipfoles te turqve, shkon me pushime ne Sarande degjon qe flitet greqisht, pogradecaret shkojne e bejne pazaret ne Maqedoni se eshte me lire, kuksianet dhe tropojanet thone se qeverisen nga Cameron, shkodranet ngrejne flamurin gjerman, ne Korce kane ngelur dhe nja 50 familje pa fituar llotarine amerikane(dhe keta se s’donin te paguan 5 milekshin e aplikimit), Komuna e Parisit kerkon pavaresine nga Tirana.. dhe do te qeveriset nga Fransua-ja. Ore a ka ndonje shqiptar ketu pervec Kreshnik Spahiut?”, shkruan faqja “Lolita” ne Facebook. /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...