Published On: 26 Janar, 2016

Shqiptarët e kanë djegur Audin e verdhë që terrorizoi Italinë. Ja pamjet

Këto janë pamjet e Audit të verdhë, makinës që prej ditësh ka terrorizuar veriun e Italisë. Tre personat që udhëtonin me të, që dyshohet se janë shqiptarë i kanë vënë flakën në mes të rrugës dhe më pas janë larguar.

Ngjarja ka ndodhur në mes të rrugës me qëllim që shqiptarët të kishin kohë për të ikur, duke mbajtur të impenjuar aty policinë që të mos u vihen mbrapa.

Në vendin e ngjarjes mbërritën menjëherë edhe karabinierët dhe nga verifikimet u zbulua se ishte makina tip Audi e shqiptarëve, të cilët kanë alarmuar policinë italiane.

Makina e tyre ishte vjedhur në Tichino, Zvicër dhjetorin e kaluar dhe filluan të binin në sy për shkak të arratisjeve që bënin duke ecur me shpejtësi të madhe.

audi i verdhe (2)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...