Published On: 2 Qershor, 2016

Shqiptarët arkitektë të tunelit më të gjatë në botë?

Zvicra inauguroi tunelin më të gjatë dhe më të thellë në botë, tunel ky që kalon në zemër të alpeve.

Në mesin e arkitekteve dhe punëtoreve të ketij tuneli kishte edhe shqiptarë, madje në foto shihet edhe flamuri kombetar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...