Published On: 28 Shtator, 2016

Shqipëria të njëjtin fat si Libani? Të jetosh mes plehrash (FOTO)

Libani është përfshirë nga kriza e plehrave që prej korrikut të vitit të kaluar. Bejruti dhe shumë qytete të vendit janë kthyer në male me mbetje. “Po vdesim nga kanceri. Jemi të mbytur nga viruset, infeksionet dhe bakteret”. Një fotoreporter i AFP-së ka vëzhguar nga afër gjendjen e krijuar

lebanon-trash-07lebanon-trash-16lebanon-trash-12lebanon-trash-23lebanon-trash-09lebanon-trash-01lebanon-trash-08

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...