Published On: 31 Maj, 2016

Shqipëria shpenzon më shumë se Suedia,Ja hoteli luksoz ku do te rrije kombetarja jone ne France

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të qëndrojnë në një hotel në një Hotel me pesë yje në veri të Francës, gjatë “Euro 2016”.

Të gjitha ekipet do të vendosen në resorte luksoze, shkruan sot britanikja “Daily Mail”.

Federata Shqiptare e Futbollit ka zgjedhur hotelin me pesë yje “Agapa” në Perros Guirec, një zonë bregdetare në veri-perëndim të Francës, si vendin ku skuadra kombëtare do qëndrojë gjatë europianit.

Hoteli ka të paktën 45 dhoma, përfshirë dy dhoma më të mëdha me dalje në tarracë. Ndërsa, stërvitjet, kombëtarja do ti zhvillojë në stadiumin “Jean-Yves Le Jannou”.

Daily Mail shkruan se kostoja e hotelit për një natë është 190 paund.

Kombëtarja shqiptare, sipas asaj që raporton “Daily Mail”, do të qëndrojë në hotel më të shtrenjtë se Austria, Belgjika, Republika Çeke, Italia, Polonia, Sllovakia, Suedia, Zvicra, Ukraina dhe Uellsi.Screenshot_4-59

Screenshot_8-34

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...