Published On: 16 Janar, 2016

Shqipëria në dorë të maskave, çunat e krimit tymosin kanabisin e Partisë!

Nga Sali Berisha

Te dashur miq, Shqiperia mbreme ishte ne dore te maskave. Ato mbreme dolen me grupe ne Tirane dhe Lezhe. Mbreme ato plaçkiten vetem leke, them vetem leke se nuk moren jete njerezish dhe nuk moren peng si zakonisht njeri qe nuk kishte u paguar atyre gjoben. Thuhet se Saje qorri, i quan keto, jo maska te mira por as dhe te keqija apo malinje, ai i quan thjesht maska te buta. Çunat e krimit mbreme ishin te trullosur, ata po tymosnin kanabisin qe u japin gratis per respekt besniket e Sajes! sb

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...