Published On: 17 Gusht, 2016

Shqipëria ndanë premiot, a përfituan Shala dhe Rashica?

Lojtarët e Kombëtares dhe stafi teknik kanë marrë shpërblimin e vënë nga qeveria shqiptare dhe FSHF, teksa në telefonin e tyre ka mbërritur mesazhi për shpërblimin.

Nga 31 mijë euro kanë përfituar lojtarët dhe stafi, dhe në lajmin e publikuar nga Supersport thuhet se nuk kanë përfituar vetëm ata që ishin në Francë.

Milot Rashica, Amir Rrahmani, Herolind Shala dhe Berat Gjimshiti nuk u përfshinë në listën e Evropianit, por edhe ata kanë marrë premion e tyre, edhe pse më e vogël.

Rashica zgjedh Kosovën, ja çfarë i shkroi De Biasit e Dukës

Këtyre lojtarëve u ka mbërritur gjithashtu mesazhi për shpërblimin, i cili është në shumën e 8 mijë eurove.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...