Published On: 11 Qershor, 2016

Shqipëria mbetet pa Canën, ndëshkohet me të kuq – Video

Kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana sapo është ndëshkuar me karton të kuq. Pas një aksioni ideal për gol të shpërdorur nga Armando Sadiku, Lorik Cana detyrohet të bëjë lëvizjen e fundit për ta larguar topin, pasi kishtë rrëshqitur e largon me dorë, eviton shansin për gol nga Zvicra në vijën e gjashtëmbëdhjetëmetërshëit. Goli evitohet por Shqipëria mbetet pa kapitenin Cana, të ndëshkuar për herë të dytë me të verdhë, merr të kuqin, dhe tani vazhdon me dhjetë lojtarë. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...