Published On: 5 Shtator, 2016

Shqipëri – Maqedoni, ndërpritet ndeshja (Video)

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Maqedonisë është ndërprerë për shkak të reshjeve të mëdha të shiut. Rezultati aktual i ndeshjes është i barabartë 1:1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...