Published On: 18 Gusht, 2016

Shpikje shqiptare lulëzon/ Në Lezhë drogën ia varin në qafë pëllumbit

Në Lezhë zbulohet mënyra e rrallë për të futur drogë në burg. Pëllumbi me 3 qese që kishin brenda 30 deri në 45 gram lëndë narkotike të lidhur në qafë ka vënë në lëvizje strukturat policore.

Pas konstatimit të rastit u njoftua komisariati i Policisë së Lezhës dhe SHKB për hetime të mëtejshme.

Mund të thuhet se është një gjetje kjo nga ai që ai e ka menduar një mënyrë të tillë, në kushtet që në burgje siguria është tepër e lartë. Në të shumtën e rasteve, familjarë që janë munduar të fusin drogë në burg për të afërmit janë kapur nga policia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...