Published On: 1 Shkurt, 2016

Shpërthimi i bombolës, 30 të plagosur, 6 në gjendje të rëndë (Video)

Foto nga QSUT-ja Kanë mbërritur në QSUT 6 prej të plagosurve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Pogradec. Gjendja e tyre është e rëndë pasi kanë djegie në pjesë të ndryshme të trupit. Mësohet se në QSUT kanë mbërritur edhe disa deputetë, Taulant Balla, Ylli Ziçishti dhe Ilir Xhakolli. Aktualisht në spitalin e Tiranës ndodhen shtetasit: Ariol Fraholli, Floernc Fraholli, Agjerim Muçka, Drini Hamolli dhe dy të tjerë. Policia e Pogradecit ka bërë të ditur se në momentin e shpërthimit të bombolës së gazit kanë qenë 40 persona, ku 30 kanë mbetur të plagosur. <iframe width=”560″ height=”315″ id=”iframeID_1099003″ src=”http://abingmedia.com/embed/1099003/” frameborder=”0″ allowfullscreen><
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...