Published On: 24 Gusht, 2016
Bota |

Shpërthime në Kabul: Bllokohen qindra studentë në ndërtesën e Universitetit Amerikan

RT raporton se qindra studentë dhe profesorë, ndër ta besohet se ka edhe të huaj, janë bllokuar brenda ndërtesës së Universitetit Amerikan në Kabul për shkak të shpërthimeve dhe të shtënave

Shpërthime dhe të shtëna me armë ne Universitetin Amerikan në Kabul kanë ndodhur rreth orës 19:00 (sipas orës lokale), transmeton Express.

Studentët lajmëruan policinë duke thënë se dëgjuan shpërthime të mëdha dhe të shtëna me armë.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...