Published On: 1 Shtator, 2016

Shpërthim në Qendrën Hapësinore Florida të ShBA-së (Foto/Video)

Një shpërthim ka ndodhur në Qendrën Hapësinore Kennedy në Floridë, ku kompania SpaceX ishte duke përgatitur një rakete për lëshim, shkruan BBC.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit dhe nëse ka persona të lënduar.

SpaseX ka përdorur raketën Falcon-9 për të dërguar pajisje në Stacionin Ndërkombëtarë Hapësinor.

2

3

4

6

5

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...