Published On: 31 Mars, 2016

Shpërthim në Gjermani, dy të vdekur

Dy personat kanë mbetur të vdekur si pasojë e një shpërthimi të fuqishëm në Gjermani.

Mediat ndërkombëtare raportojnë se shpërthimi ka ndodhur në një çisternë në një kantier në Duisburg.

Nuk ka shumë detaje për ngjarjen dhe nuk është shumë e qartë se çfarë ka ndodhur.

Screenshot_3-89
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...