Published On: 18 Shtator, 2016
Bota |

Shpërthim në Barcelonë: Një i vdekur e 15 të plagosur

Një person ka vdekur dhe 15 të tjerë janë plagosur nga një shpërthim i fuqishëm në një bllok apartamentesh në Barcelonë të Spanjës.

Shpërthimi shkatërroi banesën e katit të dytë të një ndërtese banimi në Premia de Mar, një vendpushim bregdetar, njofton Klan Kosova.

Aktualisht ende nuk dihen më tepër detaje rreth këtij shpërthimi.

Qëndroni me klankosova.tv, lajmi pritet të përditësohet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...