Published On: 28 Gusht, 2017
Bota |

Shpërthim i fuqishëm në SHBA! (Video)

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një ndërtesë në qendër të Houston të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Dëshmitarët postuan në rrjetet sociale pamje të godinës ku ndodhi shpërthimi, ku duken flakët e zjarri dhe tymi që dalin nga kati i parë i ndërtesës.

Raportohet se shpërthimi ndodhi në zyrat e një agjencie që ofron konsulencë ligjore, përcjell tvklan.al. Shkaqet e ngjarjes nuk dihen ende.

Nuk ka të dhëna as nëse ka persona të lënduar nga shpërthimi.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...