Published On: 2 Maj, 2016

Shpërthim bombe në Prishtinë

Në mëngjesin e sotëm në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë ka ndodhur një shpërthim me ç’rast janë dëmtuar dy vetura dhe dritaret e një lokali.

Rastin  për Gazetën Express e ka konfirmuar Daut Hoxha nga Policia e Kosovës, i cili ka thënë se sot rreth orës 09:20 kanë marrë informatën për dëmtim prone në rrugën ”Afrim Loxha”në Prishtinë.

“Me datë 02.05.2016 rreth ores 09:20 kemi marrë informatën për dëmtim prone në rrugen ‘Afrim Loxha’  në Prishtinë.  Policia ka dalë në lokacion dhe është vërejtur se aty si rezultat i një shpërthimi janë demtuar dy vetura dhe dritaret e një lokali” ka thënë zëdhënësi i Policisë Daut Hoxha.

Nuk është raportuar per ndonjë person te lenduar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante të PK-së për të zhvilluar procedurat e nevojshme per hetimin e rastit. /Insajderi.com

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...