Published On: 8 Korrik, 2017

Shpërthen një bombolë gazi në një fast-food në Tiranë

Një bombolë gazi ka shpërthyer në një fast food pranë Inxhinierisë së ndërtimit në Tiranë.

Policia sqaron se “rreth orës 04:20 të mëngjesit të sotëm, kur në numrin e emergjencave civile 112 ka mbërritur një telefonatë për shpërthim.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar Shërbimet e Policisë të cilët kanë konstatuar një dyqan ushqimi të shpejt i cili ishte i dëmtuar.

 “Nga hetimet paraprake rezulton se shpërthimi ka ndodhur si pasojë e një rrjedhje të një impianti gazi, në kuzhinën e këtij fast food”, sqaron policia.

Grupi hetimor po punon për saktësimin dhe dokumentimin e ngjarjes. /oranews/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...