Published On: 9 Korrik, 2017

Shpërthen në flakë një pus i Alpetrolit në Zharrëz të Fierit – VIDEO

  • Një zjarr raportohet të ketë përfshirë fshatin Zharrëz në Fier.

Pamjet që shihni i përkasin pusit të kompanisë “Alpetrol” SH.A me nr. 365, ku flakët kanë pushtuar qiellin.

Faqja “Mos Hesht” që ka postuar videon në fjalë bën me dije se zjarri ka rënë dy ditë më parë.

Vatra të shumta zjarri janë raportuar gjatë kësaj javë në mbarë vendin.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...