Published On: 22 Janar, 2016

Shpërthen kanalizimi në rrugën “Luan Haradinaj” (Foto/Video)

Në rrugën “Luan Haradinaj” para pak çastesh ka shpërthyer kanalizimi, ujërat të cilat kanë vërshuar rrugën, duke vështirësuar qarkullimin e qytetarëve, raporton Indeksonline.

Nga shpërthimi, në këtë rrugë po kundërmon një aromë e pakëndshme.

Indeksonline iu sjell foto dhe video nga kjo rrugë. /Indeksonline/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...