Published On: 7 Korrik, 2017
Bota |

Shpërthen dhuna në rrugët e Hamburgut (VIDEO)

Në rrugët e qytetit gjerman të Hamburgut është duke u zhvilluar në këto momente një protestë e madhe e të rinjve anti-globalizim.

Nesër në këtë qytet mbahet Samiti i G20. Forca të shumta policie janë në rrugë ndërsa nuk mungojnë thyerjet e xhamave dhe makinave.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...