Published On: 21 Maj, 2016

Shpërthen Bleona: Evente argëtimi bëni ju qelbësira me 150 mijë lekë në muaj

Bleona Qereti ka shpërthyer sërish ndaj të gjitha shkrimeve dashakeqe ndaj saj, referuar një eventi bamirësie që mori ngjyrime të tjera.
Ajo është hakmarrë duke mos kursyer edhe ofezat ndaj të gjithëve që i bëjnë llogaritë.

“PS: Per te gjithe ‪‎QELBESIRAT‬, ‎INJORANTE‬‪, ‎NEGATIVE‬ me 150 mije leke rroge mujore qe me bejne mua “llogarite” pse e kam veshur te njejten veshje kur kam ‪‎argetuar‬ disa biznesmene ne ‪CANNES‬.

‪‎SQARIM‬: 1) Ata “biznesmenet” quhen @cinemoi!!!!

2) ISHTE NJE EVENT BAMIRESIE, NUK ISHTE EVENT ARGETIIMI!!!!

3) “Evente Argetimi” beni ju qe te mbani vendin e punes – JO UNE!!! Keshtu qe “PUNONI FORT” kete muaj duke shkruar sa me shume ‪idiotesira‬ qe te justifikoni ‪‎injorancen‬ tuaj!!

4) Veshja mbas performances i eshte ‪dhuruar‬ @cinemoi per tu shitur ne ‪ankand‬ ne menyre qe te ndihmojme sa me shume femije!!!

Dhe ky koncert ESHTE PIKERISHT DOKUMENTIMI SI RRI KY KORSET NE TRUP!!!!!”. /albeu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...