Published On: 29 Mars, 2016

Shpërthejnë talljet me skandalin “hotline” të Ermira Mehmetit me Musa Xhaferrin (Video)

Ja si e përqeshin deputetën Ermira Mehmeti shqiptarët në Maqedoni nëpërmejt një video montazhi pas shpërthimit të skandalit “Hotline” i publikuar në mediat elektronike dhe rrjetet sociale. Video montazhi paraqet një valltare duke kërcyer me imazhe striptizmi. A. Kamberi këtë video montazhi e publikon si koment në profilin në facebook të deputetës Ermira Mehmeti./ SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/o-tradhtar-o-kurvar-shporruni-nga-atdheu-turp-turp/

http://www.shqiptari.eu/qeveria-e-maqedonise-i-ka-shpallur-lufte-kesaj-video-don-ta-zhduk-video/

http://www.shqiptari.eu/musa-xhaferi-rrefen-per-dashuricat-e-tij/

http://www.shqiptari.eu/tronditi-greqine-deputeti-i-syriza-shteti-yne-perbehet-nga-dy-popuj-greket-dhe-shqiptaret-arvanitet-video/

http://www.shqiptari.eu/tmerrues-okb-ja-kishte-fshehur-raportin-kanceri-dhe-leukomia-ne-kosove-nga-uraniumi-i-varferuar/

Më posht mund ta shihni edhe video montazhin:

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...