Published On: 16 Prill, 2016

Shpend Ahmeti i dyshuar për 50 krime

  • Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se prej që e udhëheqë komunën e Prishtinës më të madhe në vend ndaj tij janë ngritur 50 kallëzime penale.

“Vetëm Flamur Shala i LDK-së më ka bërë disa padi e ka edhe nga ata ndërtues që ua kam ndërprerë punën pa leje” ka thënë Ahmeti në emisionin “038” të KTV’së.

Ai ka thënë se është paditur që nuk ka raportuar në Kuvend Komunal, por që sipas tij raportin ua ka dërguar këshilltarëve komunalë dhe që mund edhe ta e lexojnë në Kuvend Komunal.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/azem-syla-do-te-arrestohet/

http://www.shqiptari.eu/cmenduria-serbe-vjen-ne-shqip-grindja-me-e-madhe-shqiptaro-serbe-e-filluar-nje-dekade-me-pare-dy-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/fejton-ekskluziv-dy-dekada-i-mbajtur-ne-sirtar-nga-vrasja-e-kolonelit-ahmet-krasniqi-krimet-dhe-deshtimet/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...