Published On: 4 Qershor, 2016

Shpella mahnitëse, më e madhja në botë (Foto/Video)

Kjo shpellë mistike e cila gjendet në Vietnam e quajtur Han Son Doong, arrin të vizitohet nga më shumë se 400 vizitorë nga e mbarë bota

Brenda saj ekziston një klimë mjaftë e rëndë, megjithatë kanë arritur të mbijnë shumë pemë të ndryshme dhe të llojeve mjaftë interesante brenda saj.

Fotografitë janë marrë nga National Geographic./GazetaExpress/

Shikoni bukurinë magjepsëse të kësaj shpelle gjigante:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...