Published On: 30 Janar, 2016
Art |

Shpallen qytetet më të bukura në botë, mes tyre Berati

Një agjensi japoneze e turizmit ka publikuar së fundmi këtë listë me 30 qytetet më të bukura në botë.

Agjensia “JATA” ka futur në klasifikim për vlerat e tij arkitekturore dhe kulturore, edhe qytetin e Beratit.

Klasifikimi është bërë në bazë të propozimeve nga 300 agjenci turistike.

Berat, Shqipëri

Berat, Shqipëri
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...