On 14 Qershor, 2017 With 0 Komente

Tërbohen vajzat. Shfaqen publikisht, raporte orgjish në Durrës (Foto)

Vapa ka ardhur tashmë dhe bashkë me të edhe skenat jo normale për syrin e pushuesit normal. Kështu një vajzë ka mbetur e skandalizuar ditën […]

On 13 Qershor, 2017 With 0 Komente

Kim Kardashian fton kërçovarin Fatlum Rushiti në darkën solemne të Ramazanit (Foto)

Bukuroshja e famshme e showbizit botëror Kim Kardashian organizon darkë solemne për komunitetin musliman në SHBA për muajin e bekuar të Ramazanit. Darka solemne do […]

On 13 Qershor, 2017 With 0 Komente

Kjo mënyrë e të edukuarit i shndërron fëmijët në gënjeshtarë “profesionistë”

Gënjeshtra e parë e fëmijës tregon që ai është i aftë të mendojë i pavarur nga prindërit ! Gënjeshtrat e para quhen “të bardha” dhe […]

On 13 Qershor, 2017 With 0 Komente

Burri me dashnoren në avion, deklarata e gruas shtatzënë që e priste në shtëpi është e habitshme

Një burrë është filmuar teksa kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në avion dhe videoja bëri xhiron e rrjetit disa ditë më parë. Ajo që […]

On 13 Qershor, 2017 With 0 Komente

Arbana Xharra: Ishalla bohna ambasadore, PDK-së flaka i daltë

Arbana Xharra duket se është penduar se ka shkuar në PDK. Ajo në një postim në Linendin ka shkruar se tashmë i ka mbetur vetëm […]

On 12 Qershor, 2017 With 0 Komente

Dashuria ka pesë faza, por shumica ngecin tek e treta

“Ajo/ajo nuk ishte për mua”, duket se është fraza që përdoret më shpesh nga dikush që është ndarë nga i dashuri/e dashura. Ndoshta edhe ne […]

On 12 Qershor, 2017 With 0 Komente

E tepron Kastro Zizo, publikon fotografi gjatë seksit (Foto+16)

Kastro Zizo ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet i zhveshur dhe me duart e një femre në fytyrë. “Ditë e re, naf***k […]

On 11 Qershor, 2017 With 0 Komente

Enca dridhet kur flet për Noizyn: Ju tregoj të vërtetën e konfliktit tonë dhe pse më përjashtuan

Konflikti i Encës me Noizyn nuk ka ngelur pa u komentuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Ermal Mamaqit. Edhe pse e gjithë intervista shkoi […]

On 10 Qershor, 2017 With 0 Komente

Përgjimet zbulojnë, 100 euro nata për një prostitutë “VIP” në Tiranë

Mbrëmjen e 26 marsit 2016, një 27- vjeçare pranoi ofertën e një mikut të saj për të kryer marrëdhënie seksuale me një të panjohur kundrejt […]

On 10 Qershor, 2017 With 0 Komente

Zbulohet “lidhja” e deputetit shqiptar me moderatoren e “Zjarr” Tv

Deputeti kaubojs i Lezhës, Eduart Ndocaj, i cili tashmë i është bashkuar opozitës, u shndërrua në një personazh mediatik brenda një kohe shumë të shkurtër. […]

On 10 Qershor, 2017 With 0 Komente

Çmenden fare! Bëjnë seks në avion, në sy të të gjithëve (Foto+Video)

Pasagjerët e “Ryanair” janë shokuar me atë që kanë parë gjatë fluturimit nga Manchesteri për në Ibiza. Një çift i dehur kishin kryer marrëdhënie në […]

On 9 Qershor, 2017 With 0 Komente

Adelina Ismaili e kallë me këngën e re: “Juve që tash e 18 vjet keni vra çdo andërr e çdo shpresë…” (Video)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Ismaili ka publikuar këngën e saj më të re, tekstin e së cilës e ka shkruar vet ajo. Muzikën e […]

On 9 Qershor, 2017 With 0 Komente

Aspekti serioz i Florian Binaj

Florian Binaj është një nga aktorët më të dashur të humorit. Por përveçse shumë i talentuar, Flori është edhe një familjarshumë i përkushtuar.   Së […]

On 9 Qershor, 2017 With 0 Komente

I ngeci penisi në çelësin 14-ësh, do vini duart në kokë çfarë i bënë mjekët… (Foto)

Një burrë nga Kina ka qenë protagonist i një prej ngjarjeve më të dhimbshme për burrat, njëkohësisht dhe qesharake. 37-vjeçari, pasi kishte futur penisin e […]

On 9 Qershor, 2017 With 0 Komente

Tmerr: Si ndryshon sjellja e njerezve ndaj nje femije te veshur mire dhe keq (Video)

Unicef ka paraqitur nje video ku ka bere nje eksperiment social per sjelljen e njerezve ndaj femijeve. Ne video paraqitet nje vajze e moshes 6 […]

On 8 Qershor, 2017 With 0 Komente

Shokon nëna e katër fëmijëve: E lumtur me burrin, por nuk ndaloj të bëjë seks me shokët e tij dhe…

Një grua 40 vjeçare, nënë e katër fëmijëve, ka rrëfyer për The Sun se e tradhton burrin e saj me miqtë e tij, kolegë dhe […]

On 8 Qershor, 2017 With 0 Komente

E pamundur/ Jennifer Lopez trdhëtohet nga i dashuri, ja arsyeja

Alex Rodriguez përshkruhet si një tradhëtar serial që angazhohet në treshe dhe seks të egër, të paktën këtë pretendojnë femrat që kanë qenë me të […]

On 8 Qershor, 2017 With 0 Komente

Zbulohet sozia e Edi Ramës, ngjashmëria e tyre është e frikshme (FOTO)

Kryeministri  Edi Rama me sa duket ka një person që ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe. Diferenca më e madhe mes tyre mund të […]

On 8 Qershor, 2017 With 0 Komente

Shpiket ilaçi për rikthimin e virgjërisë, ja si ta riktheni pa bisturi…

Shumë vajza do të donin të rikthenin virgjërinë por ndërhyrja me bisturi kushton shumë madje mund te ketë dhe efekte anësore. Zbulimi më i ri […]

On 7 Qershor, 2017 With 0 Komente

Rita Ora i përgjigjet shqiptarçe apo turqisht Sidrit Beljerit? Ja biseda në dasmën e kushërirës në Shqipëri (Foto)

Me rastin e dasmës së kushërinjve, Rita u takua edhe me shumë nga artistët shqiptar. Sikur e dinin që do të vinte ajo dhe u […]

Faqja 6 nga 6« E Para...456

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...