On 24 Qershor, 2017 With 0 Komente

E pabesueshme/ Merr fund martesa 17 vjeçare e këngëtares shqiptare

Tashmë është zyrtare, Jonida Maliqi dhe bashkëshorti i saj Gent Prizreni po ndahen. Zgjidhja e martesës së tyre, pritet të vendoset nga Kastriot Gramshi, gjyqtar […]

On 23 Qershor, 2017 With 0 Komente

Kontrollon mbathjet e së bijës, nëna terrorizohet kur sheh këtë

Një nënë në Shtetet e Bashkuara është teorizuar kur është futur në dhomën e së bijës dhe ka parë një model të brendshmesh që i […]

On 23 Qershor, 2017 With 0 Komente

Romeo dhe Zhulieta e kohëve moderne, i dashuri vret veten pas dy muajsh ajo…

Laura Bederniak, 30 vjeç, ka vrarë veten pasi i dashuri i saj, futbollisti Kajl Xhons vdiq. Bederniak, mamaja e një fëmije, punonte si recepsioniste në […]

On 22 Qershor, 2017 With 0 Komente

Gruaja kryen marrëdhënie seksuale me të dashurin që kishte 30 vite e ndarë dhe tregon si shkoi…

Një grua ka shkruar në një media se kisht kryer marrëdhënie me ishin e saj dhe se ishte seksi më i mirë që kishte provuar. […]

On 21 Qershor, 2017 With 0 Komente

Aktorja e famshme e Turqisë zbulon rrënjët shqiptare, e prezanton gjyshen, sa bukur flet shqip (Video)

Ndoshta mund të jetë ekzagjëruar paksa duke bërë duke bërë shumë prej personazheve të famshëm me origjinë shqiptare, por aktorja turke Gizem Karaca me të […]

On 20 Qershor, 2017 With 0 Komente

Ja 15 pozicione seksi që nuk rekomandohen… dhe ju mos i provoni

Kur mendojmë për seksin apo për pozicionet, gjithmonë jemi pro idesë për të eksperimentuar me pozicione të reja, qofshin këto komode apo jo. Paçka se […]

On 20 Qershor, 2017 With 0 Komente

Të pasme si pjeshkë: Pamjet grishëse plot tundim (Foto)

Ajo u bë e famshme kur u tha se është lidhur me këngëtarin Tyga. Prej asaj kohe, pavarësisht ndarjes me të, Demi Rose ka mbetur […]

On 19 Qershor, 2017 With 0 Komente

4 Zona erogjene që se dinit se ekzistojnë, ndërkaq ua krijojnë kulmin e kënaqësisë!

Shkencëtarët turq tërheqin vërejtjen që këto katër zona të thella vagjinale erogjene mund të jenë çelësi i arritjes së orgazmës. Jeni të gatshëm? Merreni shpejt […]

On 19 Qershor, 2017 With 0 Komente

Zbulohet si i bëjnë videoklipet këngëtaret shqiptare… degjenerohet pronari (Foto)

Këngëtarët shqiptarë marrin shpesh ftesa për të performuar në vende ku punojnë dhe jetojnë shqiptarë. Megjithatë, ka nga ata menaxherë që ftojnë këngëtaret edhe për […]

On 17 Qershor, 2017 With 0 Komente

Greta dhe Genci: Nuk ka dashni më të madhe se kjo e jona (Video)

Dyshja e njohur Greta Koçi dhe Genc Prelvukaj sapo kanë publikuar bashkëpunim e tyre të ri. Kënga mbanë titull “Nuk ka dashni” me tekst nga vet reperi […]

On 17 Qershor, 2017 With 0 Komente

Pyetjet që duhet t’ia bëni vetes para martesës

Kompromisi dhe biseda e hapur, biseda e sinqertë janë temat e zakonshme në çdo marrëdhënie të fortë. Ju nuk duhet të jeni në të njëjtën […]

On 17 Qershor, 2017 With 0 Komente

Këngëtarja Elida Daci Gashi, me hitin e dasmave “Kallet atmosfera”! (Video)

Këngëtarja e re shqiptare Elida Daci Gashi ka publikuar këngën e saj Kallet atmosfera. Kjo këngë ja vlen ta dëgjoni në dasma e ahengje vërtetë […]

On 15 Qershor, 2017 With 0 Komente

Mos e bëni këtë kur jeni në ciklin menstural, mund të jetë vdekjeprurës!

Kur kemi të bëjmë me “atë periudhë të muajit”, disa gra janë të bekuara me cikël menstrual të lehtë, por të tjera kalojnë një kohë […]

On 15 Qershor, 2017 With 0 Komente

Kush e nisi lojën e Balenës Blu? Kjo vajzë me sytë blu detyroi të dashurin të vriste veten (Foto)

Loja e rrezikshme “Balena Blu” duket se i ka fillimet e saj më të hershme. Një histori e ngjashme është ajo e një vajze të […]

On 14 Qershor, 2017 With 0 Komente

Tërbohen vajzat. Shfaqen publikisht, raporte orgjish në Durrës (Foto)

Vapa ka ardhur tashmë dhe bashkë me të edhe skenat jo normale për syrin e pushuesit normal. Kështu një vajzë ka mbetur e skandalizuar ditën […]

On 13 Qershor, 2017 With 0 Komente

Kim Kardashian fton kërçovarin Fatlum Rushiti në darkën solemne të Ramazanit (Foto)

Bukuroshja e famshme e showbizit botëror Kim Kardashian organizon darkë solemne për komunitetin musliman në SHBA për muajin e bekuar të Ramazanit. Darka solemne do […]

On 13 Qershor, 2017 With 0 Komente

Kjo mënyrë e të edukuarit i shndërron fëmijët në gënjeshtarë “profesionistë”

Gënjeshtra e parë e fëmijës tregon që ai është i aftë të mendojë i pavarur nga prindërit ! Gënjeshtrat e para quhen “të bardha” dhe […]

On 13 Qershor, 2017 With 0 Komente

Burri me dashnoren në avion, deklarata e gruas shtatzënë që e priste në shtëpi është e habitshme

Një burrë është filmuar teksa kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në avion dhe videoja bëri xhiron e rrjetit disa ditë më parë. Ajo që […]

On 13 Qershor, 2017 With 0 Komente

Arbana Xharra: Ishalla bohna ambasadore, PDK-së flaka i daltë

Arbana Xharra duket se është penduar se ka shkuar në PDK. Ajo në një postim në Linendin ka shkruar se tashmë i ka mbetur vetëm […]

On 12 Qershor, 2017 With 0 Komente

Dashuria ka pesë faza, por shumica ngecin tek e treta

“Ajo/ajo nuk ishte për mua”, duket se është fraza që përdoret më shpesh nga dikush që është ndarë nga i dashuri/e dashura. Ndoshta edhe ne […]

Faqja 3 nga 6« E Para...234...E Fundit »

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...