On 19 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Ilda Bejleri rrëfen kritikat për skenat erotike: Mami më tha ‘si do shkojë babi në lloto’

Ilda Bejleri ka mahnitur me skenat në spotin më të ri të DigitAlb që shfaqet me rastin e Shën Valentinit.  Moderatorja e mirënjohur e SuperSport, […]

On 19 Shkurt, 2017 With 0 Komente

E pabesueshme/ Ja çfarë notash merrte në shkollë fillore Ermal Fejzullahu?! (Video)

Ermali për këndim ka pas kujt ti ngjajë. Talentin dhe dëshirën për muzikë e ka të trashëguar nga prindi. Ai tashme është në majat e […]

On 19 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Koha e lindjes është vendimtare: Çfarë flet për ty dhe karakterin tënd?

A keni lindur në mëngjes, pasdite apo në mbrëmje? Koha e saktë e lindjes flet shumë mbi karakterin… A keni dëgjuar ndonjëherë që koha, kur […]

On 18 Shkurt, 2017 With 0 Komente

FOTO /Mësuesja e i çon gabimisht fotot nxënësit, ajo çfarë bën djaloshi është epike

Një i ri i quajtur Pedrito ishte gati për të bërë punët e tij të përditshme, kur papritmas drita u ndez në telefonin e tij […]

On 18 Shkurt, 2017 With 0 Komente

FOTO/ Ja çfarë i ka ndodhur shtëpisë së ‘Bihter’-it në fshatin shqiptar

Në shtëpinë e aktores së serialit ‘Dashuri e Ndaluar’ ,Beren Saat , ka ndodhur një incident. Banesë e cila ndodhej në  Arnavutkoy( fshati shqiptar)- një […]

On 18 Shkurt, 2017 With 0 Komente

FOTO/ Letra më e bukur e dashurisë në histori

Në javën e Shën Valentinit, mediat angleze kanë ribotuar atë që është vlerësuar si letra e dashurisë më e bukur e të gjitha kohërave. Ata […]

On 18 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Dedikimi që do ta donin të gjitha vajzat, aktori shqiptar gruas: S’mundem të rezistoj, ti më mban gjallë

Aktori i njohur shqiptar Marin Orhanasi i ka bërë një dedikim të bukur bashkëshortes së tij, me të cilën ka 18 vite që është njohur […]

On 18 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Zbardhet misteri/ Ja kush e bleu biznesin e Elvana Gjatës (Foto)

Rreth një javë më parë u zbulua se ylli i muzikës Elvana Gjata i ka shitur të gjitha aksionet e saj në biznesin me fustane […]

On 18 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Gazetarja ulet për të intervistuar Bashën, por u tregon tangat protestuesve

Kreu i PD-së Lulzim Basha bashkë me Fatmir Mediun, Sali Berishën dhe protestues të tjerë janë ulur në tokë dhe po presin ndërtimin e çadrës […]

On 18 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Këngëtaret shqiptare s’përmbahen, ia prekin gjoksin live njëra-tjetrës (VIDEO)

Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” ishin mysafire dy këngëtaret seksi: Shota Baraliu dhe Iva Aliko. Gjatë emisionit Iva Aliko ngrihet në këmbë dhe […]

On 18 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Çudit Linda Morina, kthen flamurin në fustan, sjell fjalim dhe kërcim “allaLinda” për pavarësinë e Kosovës (VIDEO)

Nuk i lë rastet e veçanta që t’i shpëtojnë, dhe nuk kishte si ta bënte as këtë herë. Në ditën e pavarësisë së Kosovës nuk […]

On 17 Shkurt, 2017 With 0 Komente

UniKKatili uron Pavarësinë e Kosovës me flamurin Dardan të ridizajnar (Foto)

Reperi Unikkatil në 9 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ka bërë një urim në Instagram. Ai ka zgjedhur një fotografi me flamurin kuq e zi, […]

On 17 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Motra e Kim Kardashian përshëndet shqiptarët për Pavarësinë e Kosovës (Video)

Kjo video na vërteton se motrat Kardashian-Jenner dinë se ku bie Shqipëria në hartë. Pas videos së famshme ku Kim Kardashian fliste shqip në krahë […]

On 17 Shkurt, 2017 With 0 Komente

HISTORI/ ‘Biseda e nxehtë, si më joshi mësuesja 45 vjeçare’

Kur dikur dëgjoja se në botën perëndimore shumëkush dashurohej, por edhe martohej përmes internetit, nuk e kuptoja se për çfarë bëhej fjala. Sot, një vit […]

On 17 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Dashuria për interes: Si më mashtroi shqiptari simpatik për të marrë vizë

Michelle Rawlins, nga Sheffield, ka rrëfyer se si ish-bashkëshorti shqiptar e braktisi në qendrën tregtare, ndërkohë që ajo ishte duke provuar fustanin e dasmës. Tashmë […]

On 16 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Modelet shqiptare prekin “ëndrrën amerikane”, marrin pjesë në Javën e Modës

  Prej kohësh modelet shqiptare Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi ndodhen në Amerikë për të ndjekur ëndrrën e tyre. Duket se durimi dhe puna e […]

On 14 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Pjeshka që po “djeg” Ballkanin me foto nudo 100%. Mbani frymën

Kjo super femër është një nga modelet më seksi në Ballkan. Ajo ka “çmendur” meshkujt me foto nudo dhe nuk e ka aspak problem që […]

On 14 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Skandal në Tiranë, vajza zhvishet në urbanin e Kombinatit (Video)

Duket se rritja në urbanët e Tiranës, pavarësisht përmirësimit të kushteve të transportit publik, mund të ndeshen situata nga më të ndryshmet. Një qytetar ka […]

On 14 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Rrëfimi i çmendur erotik +16 /Bëra seks me kunatën time të virgjër… dhe…

Një 33-vjeçar i cili prej më shumë se një viti ishte në lidhje me të dashurën 23-vjeçe, ka bërë një veprim të turpshëm. Ai ka […]

On 14 Shkurt, 2017 With 0 Komente

Doni seks perfekt në mbrëmjen e Shën Valentinit, ja çfarë duhet të bëni

Keni dëgjuar sigurisht se humbja e peshës është e mirë për shëndetin tuaj por duket se ajo mund t’ua përmirësojë edhe jetën seksuale. Reduktimi i […]

Faqja 2 nga 6123...E Fundit »

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>