Divorci me Pirro Çakon, flet Inva Mula

On 23 Shtator, 2017 With 0 Komente

Divorci i saj me këngëtarin Pirro Çako, me të cilin ka dhe një djalë, Antony, padyshim që bëri bujë 9 vite më parë. Teksa është […]

Gjeti portofolin me para, ua la pronarëve te dera e shtëpisë (Video)

On 22 Shtator, 2017 With 0 Komente

Çfarë do të bënit po të gjenit një portofol me 1.500 dollarë brenda? A do ta kthenit atë? Adoleshenti nga Kalifornia, Tyler Opdyke, ktheu një […]

Vendimi më i keq të bëni fëmijë – thotë shkenca

On 22 Shtator, 2017 With 0 Komente

Mund të tingëllojë keq për prindërit e rinj, por që hulumtimet e reja tregojnë se të vendosni që të keni fëmijë nuk është dobiprurëse. Nëse […]

‘Sa e ke natën? Të jap 10 mij뀒, përgjigja e Angela Martinit i ‘mbyll gojën’ komentuesit

On 21 Shtator, 2017 With 0 Komente

Angela Martini prej kohësh tashmë po shijon dashurinë e saj pasionante më producentin miliarder Dragos Savulescu. Ata bashkëjetojnë në vilën e tij në Los Angeles […]

“Çmendet” Aurela Gaçe, ekspozon reçipetat në rrugë (Foto)

On 21 Shtator, 2017 With 0 Komente

Një ndër këngëtaret që shquhet për tipin e saj të energjik, të çuditshme dhe të veçantë shumë të drejtpërdrejtë. Përveç faktit se është shumë e talentuar […]

On 18 Shtator, 2017 With 0 Komente

Çiftet që kanë zënka, gjithmonë do të kenë…

Nëse zënkat nuk janë të panjohura në lidhjen tuaj, gjasat janë të mëdha që diçka e tillë të mos ndryshojë. Ekspertët amerikanë kanë përcjellë 1.000 […]

On 18 Shtator, 2017 With 0 Komente

Djali i saj u kap ‘mat’ me të dashurën në Dhërmi, reagon për herë të parë Inva Mula: Nuk më pëlqen…

Datat 22, 24 dhe 25 shtator nuk janë të zakonshme për jetën artistike të kryeqytetit. Në skenën e Pallatit të Kongreseve do të vihet në […]

On 18 Shtator, 2017 With 0 Komente

Këngëtarja shqiptare fiton 38 mijë euro brenda natës në dasmë ?

Shumica prej nesh kanë qenë të paktën në një dasmë shqiptare ku janë hedhur para pafund. E tillë në fakt është edhe kjo dasmë, ku […]

On 18 Shtator, 2017 With 0 Komente

Ç’po ndodh me Big Bastën e Vesa Lumën? Çifti 5 muaj pa u parë

Big Basta dhe Vesa Luma janë një çift shumë i njohur dhe shumë i dashur për publikun e Shqipërisë e të Kosovës por jo vetëm. […]

On 17 Shtator, 2017 With 0 Komente

Rozana Radi flet me dhimbje për jetën e saj: S’kam patur para për cigare. Disa gazetarë ma “nxinë”

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi ka bërë një status me fjalë prekëse në Instagram të cilin e ka quajtur “Jeta ime”. Në këto […]

On 17 Shtator, 2017 With 0 Komente

Fotogaleri +18/ “Maya” e serialit “Zhade” pozon plotësisht nudo për fotografë

  Juliana Paes ka “shkundur” rrjetet sociale me imazhet e fundit.  Aktorja braziliane është shfaqur tërësisht lakuriq për revistën “Elaoglobo”, të cilat i ka publikuar […]

On 17 Shtator, 2017 With 0 Komente

Bie teoria: Mushkonjat nuk pickojnë ata që kanë gjakun e ëmbël, por …

Gjatë kohës që keni qenë fëmijë besojmë se të paktën njëherë do t’ju kenë thënë gjyshërit apo prindërit se shkaku pse ju kanë pickuar mushkonjat […]

On 16 Shtator, 2017 With 0 Komente

“Jam milioner, hajde bëjmë seks bashkë”, por pas ‘qejfit’ ndodhte më e keqja

Arrestohet 24-vjeçari i rrezikshëm. Afraz Ahmad u prangos në Paris, pas nje operacioni te perbashket nga policia franceze dhe ajo italiane. Ai kërkohej për një […]

On 16 Shtator, 2017 With 0 Komente

Alban Skënderaj sapo publikoi këngën që do ju bëjë të kërceni pafund

Këngëtari Alban Skënderaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re. Këtë herë ai vjen në një bashkëpunim me Lyrical Son. “Ishte viti `93” titullohet […]

On 15 Shtator, 2017 With 0 Komente

U zu ‘mat’ duke darkuar me deputetin e PD që u tallën të gjithë, reagon Ilda Bejleri

Ilda Bejleri është një nga femrat më të bukura dhe shpeshherë të komentuara për fotografitë e nxehta dhe hijeshinë e saj , për më tepër […]

On 15 Shtator, 2017 With 0 Komente

Seks në mes të rrugës, raport oral në sy të kalimtarëve (Video)

Një çift pasionant u filmuan nga telekamerat teksa bënin seks në mes të rrugës, vetëm pak metra larg varrezave. Pamjet që shikoni në videon më […]

On 15 Shtator, 2017 With 0 Komente

Mos shko nuse…!

Mos shko nuse pa ta qit edhe unë ni tullumb, se forca e bon fu(qi)në dhe boza kurr s’ka me t’u hek pi tavolinës oj […]

On 14 Shtator, 2017 With 0 Komente

I moshuari bën seks me 20 vjeçaren, skena tronditëse në Lezhë (VIDEO+18)

Një djalë nga qyteti i Lezhës që kishte dalë në ballkonin e pasmë të shtëpisë së tij, pa poshtë pallatit skenën që e la pa […]

On 13 Shtator, 2017 With 0 Komente

4 metoda të të berit seks, që partneri juaj të mos dëshirojë kurrë ndonjë tjetër

Mësoni këto mënyra të Lindjes të të bërit dashuri dhe josheni partnerin tuaj në atë mënyrë që kurrë të mos dëshirojë ndonjë tjetër. Po qe […]

On 13 Shtator, 2017 With 0 Komente

Të dukeni i stresuar ju ndihmon në jetën sociale

Nëse e kruani kokën mund t’ju parandalojë që të futeni në ndonjë grindje, ka zbuluar një studim i ri. Simptomat e stresit të dëshmuara me […]

Faqja 1 nga 6123...E Fundit »

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...