Published On: 4 Tetor, 2016

Shoqëria e pazakontë e Pit Bullit me këlyshin e vogël (FOTO)

Hulk, pitbulli më i madh në botë është miqësuar me Mamin, një chihuahua.

Ata jetojnë në të njëjtën familje prej disa kohësh, në New Hampshire, SHBA.

Hulk ka një peshë prej 82 kilogramësh ndërsa Mami është pak më shumë se 2 kg.

Por ata janë miq të pandarë dhe fotot mund ta vërtetojnë më së miri këtë.

pit1
pit2
pit3
pit4
pit5
pit6

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...